جستجو
Filters

MIRIM QUEVEDO

زیبایی یکی از موهبت هایی است که بشر از دیرباز به دنبال آن بوده و هر بهایی را برای به دست آوردن آن می پردازد. کمپانی های مختلفی در سراسر دنیا به تولید محصولات زیبایی می پردازند. یکی از این شرکت ها میریام کودو برندی اصالتا اسپانیایی است که توسط دختری جوان و جویای نام به وجود آمده است. میریام کودو در ساخت محصولات زیبایی که شامل لوسیون های مراقبت پوست و سرم و تقویت کننده های مو است، از موادی منحصر بفرد و خاص مثل آب دریای مدیترانه، پودر الماس و شکوفه های پرتقال، رز و کاملیا بهره می گیرد و در این کار مهارت بسیاری دارد میریام کودو امروزه به یکی از برندهای لاکچری در صنعت زیبایی بدل شده است. میریام کودو در ساخت محصولات زیبایی خود از تلفیق مواد گیاهی، میوه ها و انواع چای بهره برده است و هدیه ای از طبیعت را به پوست و موی شما تقدیم می کند یکی از ماموریت های میریام کودو ساخت ترکیباتی از فعال ترین و نایاب ترین مواد موجود در طبیعت برای کشف رمز و راز زیبایی پوست و مو است. از امتیازات این برند نسبت به سایر برندهای مشابه در صنعت زیبایی  می توان به علمی بودن آن اشاره کرد. میریام کودو با سال ها تجربه و تلاش در راه کسب علم در زمینه تجارت و صنعت زیبایی، برند میریام کوئدو را به یکی از قدرتمندترین قطب های صنعت زیبایی در ساخت محصولات مراقبت از پوست و مو تبدیل کرده است

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه

THE GOLD SHAMPOO

این شامپو به مو طراوت داده و به آن جوانی دوباره می بخشد . غنی شده با خاویار، ارکیده امپریالیستی و روغن گیاهی آرگان برای تغذیه و بازسازی قلب ساقه مو و پوست سر، افزایش شادابی موهای شما. عوامل افزایش دهنده درخشش، حالت ابریشمی مضاعف را برای موهای شما به ارمغان بیاورد. به موجب عملکرد پرطراوت طلای میکرونیزه، هایلایت طلایی و بسیار زیبایی به موی شما داده و مو را با حالت درخشان تری زنده نشان می دهد. بدون پارافین- بدون گوگرد- بدون روغن های معدنی- بدون فتالات- بدون پارافین- بدون وازلین.

THE GOLD MASK

ماسک احیاکننده و اثربخش ، که با طلای میکرونیزه و خاویار غنی شده است . این ماسک حس جوانی را برای موهای شما به ارمغان می آورد. مواد تشکیل دهنده فعال و لوکس این محصول، قلب ساقه مو و پوست سر را تغذیه و بازسازی می کند، و موجب افزایش نرمی و نشاط موی شما می گردد. که با عث افزایش درخشش مو و نیز حس ابریشمی مضاعف را برای موهای شما به ارمغان می آورد. به موجب عملکرد پرطراوت طلای میکرونیزه، هایلایت طلایی جدید و بسیار زیبایی به موی شما داده و مو را با حالت درخشان تری زنده نشان می دهد. بدون پارافین- بدون گوگرد- بدون روغن های معدنی- بدون فتالات- بدون پارافین- بدون وازلین.

THE SUBLIME GOLD OIL

روغن گلد کاملا ابریشمی، مو تجدید شده درخشان ، عملکرد فوری. ترکیبی مطبوع از طلای 24 عیار با 10 روغن گیاهی عالی غنی از اسیدهای چرب ضروری، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها، که فورا جذب شده تا مو را عمیقا تغذیه، ترمیم و محافظت کرده و به اتصال سلول های کوتیکول مو کمک کند. یک تزریق جوانی بخش ودرخشان. از تجربه یک حس جدید با غلیظ بسیار بالا و در عین حال سبک و منحصر به فرد، از ترکیبات عالی و رایحه اغوا کننده انحصاری میریام کوویدو لذت ببرید. زیبایی طبیعی موهای خود را افزایش دهید. به موجب عملکرد پرطراوت طلای میکرونیزه، هایلایت طلایی بسیار زیبایی به موی شما داده و مو را با حالت درخشان تری زنده نشان می دهد. بدون پارافین- بدون گوگرد- بدون روغن های معدنی- بدون فتالات- بدون پارافین- بدون وازلین

THE SUBLIME GOLD LOTION

لوسیون گلد فوق درخشان یک لوسیون لوکس که به طور کامل از مو محافظت کرده و به آن طراوت می بخشد و برای آن جوانی دوباره به ارمغان می آورد. مواد تشکیل دهنده لوکس این محصول مانند خاویار و روغن آرگان ارگانیک، قلب ساقه مو و پوست سر را برای داشتن مویی فوق العاده براق، حالت ابریشمی بالا و شادابی فوق العاده تغذیه و بازسازی می کند. به موجب عملکرد پرطراوت طلای میکرونیزه، هایلایت طلایی جدید و بسیار زیبایی به موی شما داده و مو را با حالت درخشان تری زنده نشان می دهد. موهای شما به صورت درخشان تری زنده به نظر می رسد.

The PLATINUM & DIAMONDS LUXURIOUS SHAMPOO

شامپو لوکس - این محصول به موجب نوآوری و لوکس در این شامپوی منحصر به فرد که با فرآیند پیری مو مبارزه می کند و نیز با داشتن فرمولاسیون بی نظیری که حاوی الماس و پلاتین بوده باعث می شود پرپشتی و درخشندگی عالی که در طول زمان ازبین رفته را به مو باز گرداند. این محصول با داشتن ترکیبات فعال منحصر به فرد موجب احیای ساقه مو و تنظیم تعادل الکتریکی مو می شود. حس درخشندگی منحصر به فرد الماس را بازیابی می نماید.

The PLATINUM & DIAMONDS LUXURIOUS MASK

ماسک لوکس - این محصول به موجب فرمولاسیون بی نظیری که حاوی الماس و پلاتین بوده پرپشتی و درخشندگی عالی که در طول زمان ازبین رفته را به مو باز می گرداند.با داشتن ترکیبات فعال منحصر به فرد و برگزیده موجب احیای ساقه مو و تنظیم تعادل الکتریکی مو می شود. حس درخشندگی منحصر به فرد الماس را بازیابی می نماید. این محصول مناسب برای تمام انواع مو، به خصوص موهای نازک با حجم کم.

The PLATINUM & DIAMONDS LUXURIOUS SERUM

سرم لوکس -این محصول به موجب فرمولاسیون بی نظیر حاوی الماس و پلاتین، پرپشتی و درخشندگی عالی که در طول زمان ازبین رفته را به مو باز می گرداند. این محصول برنده جایزه Harper’s Bazaar در سال 2014 می باشد. تاثیرات این محصول با داشتن ترکیبات فعال منحصر به فرد موجب احیای ساقه مو و تنظیم تعادل الکتریکی مو می شود. حس درخشندگی منحصر به فرد الماس را بازیابی می نماید. موی احیا شده، سبک، لخت و ابریشمی، و پوست سر تغذیه شده وبرای تمام انواع مو، به خصوص موهای نازک با حجم کم کاربرد دارد.

The PLATINUM & DIAMONDS LUXURIOUS DROPS

قطره لوکس - این محصول با اثر پوشانندگی، مو را نرم کرده تا حجم و لطافت عالی به آن ببخشد، و نیز یک حس درخشندگی الماسی منحصر به فرد و طولانی مدت ایجاد می کند. این محصول تعادل الکتریکی مو را بازسازی و از رنگ محافظت می نماید. عصاره ارگانیک و آنتی اکسیدانی آن، همراه با خاویار، در مقابل فرآیند پیری عمل می کند، و آب های حمعدنی بکار رفته در آن، مواد معدنی مورد نیاز پوست سر را برای داشتن مویی قوی و سالم تامین می کند. این محصول برای تمام انواع مو، به خصوص موهای نازک با حجم کم.
بالا