جستجو
Filters

MIRIM QUEVEDO

زیبایی یکی از موهبت هایی است که بشر از دیرباز به دنبال آن بوده و هر بهایی را برای به دست آوردن آن می پردازد. کمپانی های مختلفی در سراسر دنیا به تولید محصولات زیبایی می پردازند. یکی از این شرکت ها میریام کودو برندی اصالتا اسپانیایی است که توسط دختری جوان و جویای نام به وجود آمده است. میریام کودو در ساخت محصولات زیبایی که شامل لوسیون های مراقبت پوست و سرم و تقویت کننده های مو است، از موادی منحصر بفرد و خاص مثل آب دریای مدیترانه، پودر الماس و شکوفه های پرتقال، رز و کاملیا بهره می گیرد و در این کار مهارت بسیاری دارد میریام کودو امروزه به یکی از برندهای لاکچری در صنعت زیبایی بدل شده است. میریام کودو در ساخت محصولات زیبایی خود از تلفیق مواد گیاهی، میوه ها و انواع چای بهره برده است و هدیه ای از طبیعت را به پوست و موی شما تقدیم می کند یکی از ماموریت های میریام کودو ساخت ترکیباتی از فعال ترین و نایاب ترین مواد موجود در طبیعت برای کشف رمز و راز زیبایی پوست و مو است. از امتیازات این برند نسبت به سایر برندهای مشابه در صنعت زیبایی  می توان به علمی بودن آن اشاره کرد. میریام کودو با سال ها تجربه و تلاش در راه کسب علم در زمینه تجارت و صنعت زیبایی، برند میریام کوئدو را به یکی از قدرتمندترین قطب های صنعت زیبایی در ساخت محصولات مراقبت از پوست و مو تبدیل کرده است

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه

SHAMPOO FOR DIFFICULT HAIR

شامپو برای موهای مجعد این محصول شامپوی است که اختصاصا فرموله شده با خاویار و اسیدهای آلفای هیدورکسی (AHAS) تا به هم ریخته ترین موها را پاکسازی و با ملایمت نرم سازد. این محصول جایزه Harper’s Bazaar Malaysia Beauty Awards برای بهترین شامپو برای موی فر، کسب کرده است. این محصول دارای فرمول فوق احیا کننده بوده که کراتین در هم شکسته را بازیابی کرده و سدی از ریشه تا نوک تشکیل می دهد، که باعث محافظت از مو در برابر سشوار و اتو کردن مو و در هم پیچیدگی در رطوبت برای موهای صاف، براق و درخشان می شود. این محصول برای افرادی با مو های خشک، فر، خشن ودر هم پیچیده توصیه شده است. و هچنین بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم می باشد.

SHAMPOO FOR DYED HAIR

شامپو برای موهای رنگ شده -این محصول یک شامپوی اختصاصا فرموله شده با خاویار جهت پاکسازی ملایم، محافظت و ترمیم موهای رنگ شده است. فرمول استثنایی این محصول یک ترکیب اختصاصی از ترکیبات فعال از جمله کراتین هیدرولیز شده و پپتیدهای کلاژن دریایی ایجاد می کند تا ساختار مو را از درون کوتیکول احیا کند. از آنجا که با ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و فیلترهای UV غنی شده، یک سد محافظ فوق العاده می سازد که نه تنها در مقابل محو شدن رنگ از مو مراقبت کرده، بلکه در برابر آسیب های آینده نیز محافظت می نماید. مو با رنگ فوق العاده پر طراوتی به مقدار محسوسی نرمتر می شود. برای موهای رنگ شده.توصیه شده و فرمول آن بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم.

SHAMPOO FOR WHITE AND/OR GREY HAIR

شامپو مخصوص موهای سفید و خاکستری این محصول شامپوی است که اختصاصا با خاویار و رنگدانه بنفش برای شستن موی سفید، خاکستری و یا بلوند ساخته شده است که برنده جایزه Allure Best of Beauty در 2015 می باشد. این محصول تن های ( لک های ) زرد ناخواسته را خنثی و برای حداکثر نرمی و درخشش به شدت مرطوبیت ایجاد می کند.مناسب افرادیست با موهای خاکستری، سفید و بلوند و فرمول آنبدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم.

SPECIAL DANDRUFF SHAMPOO

شامپو مخصوص شوره ی سر این شامپو که حاوی خاویار می باشد اختصاصاً برای شستشو و مراقبت از انواع موهایی که دچار شوره هستند طراحی و تولید گردیده و به واسطه داشتن ترکیب ضد شوره با تاثیر بلند مدت، شوره را برطرف نموده و مانع بازگشت مجدد آن می شود.

SHAMPOO FOR GREASY HAIR

شامپو مخصوص موهای چرب این محصول شامپوی لوکس کنترل کننده روغن مو ست که با خاویار فرموله شده است ، بنابراین شما می توانید با موهای چرب خداحافظی کنید. از آنجایی که این محصول حاوی خاویار، تیوکسولون غنی از گوگرد و عناصر کمپلکس 5 گانه است، تولید روغن را تنظیم کرده و از پوسته پوسته شدن و قرمزی پوست سر بدون ایجاد التهاب جلوگیری می نماید. به بازیابی غشا محافظ طبیعی هیدرولیپید مو برای دفاع در برابر آسیب های محیطی و شیمیایی کمک می کند. کراتین و تارهای در هم شکسته را برای داشتن مویی زیبا و درخشان بازیابی می نماید. افرادی که از تولید چربی بیش از حد رنج می برند می توانند از این محصول استفاده کنند. یا محصول عاری از عناصر مضری چون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم می باشند.

SPECIAL HAIR LOSS SHAMPOO

شامپو مخصوص ریزش مو این محصول یک شامپوی لوکس بر مبنای خاویار است که جهت تقویت موهای ضعیف و نازک شده و ایجاد تارهای موی سالم و جدید ساخته شده است .این محصول دارای فرمول منحصر به فرد است که یک ریزجریان ایجاد می کند که مواد مغذی ضروری را به طور مستقیم به قلب فولیکول مو انتقال می دهد، یک گام مهم برای رشد سالم مو . از آنجا که با کمپلکس مولتی ویتامین 8 غنی شده و مانع از تشکیل DHT، علت اصلی ریزش مو، می شود. بازیابی غشاء هیدرولیپید طبیعی مو در حالی انجام می دهد که کراتین و کلاژن هیدرات را هیدرولیز کرده و یک لایه محافظ از ریشه تا نوک تشکیل می دهد که باعث ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده و جلوگیری از شکنندگی مو می شود.این محصول مناسب افرادیست که نیاز به درمان ضد پیری مو دارد یا مویی که ضعیف و یا شکننده شده.فرمول این محصول بدون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین، پترولاتوم.

INTENSIVE ANTI-AGING LUXE MASQUE

ماسک موی لوکس ضد پیری قوی جدیدترین محصول تولید شده حاوی خاویار و DNA موجودات دریایی که با داشتن پروتئین، عناصر کمیاب زیستی و ویتامین ها به فولیکول مو نفوذ کرده و موجب رطوبت رسانی عمیق و نیرو بخشی به موها می شود. این محصول با تغذیه ی فولیکول از موها در برابر فرایند پیری محافظت نموده و با قدرت ترمیم بالای خود به موها حالت پذیری، رطوبت و استحکام می بخشد. همچنین کراتین آسیب دیده ی مو را احیا و ترمیم نموده و موهایی لطیف و ابریشمی برای شما به ارمغان می آورد.

VITALITY LUXE HAIR MASQUE

ماسک موی لوکس طراوت بخش -به خصوص برای موهای بسیار خشک، شکننده و آسیب دیده ، موهای رنگ شده یا فرشش ماهه و موهایی که در شرایط بد محیطی مانند سرما، گرما، نور خورشید و یا باد قرار گرفته اند، از جمله استخرها و آب دریا مفید است. -این محصول ماسک لوکس ست که بدون آسیب زدن به مو عمیقا آن را آبرسانی کرده و طراوت می بخشد. همچنین موجب مرطوب شدن و افزایش طول عمر و طراوت مو می شود که به سرعت توسط پوست سر جذب شده و از آشفتگی و شکنندگی جلوگیری می نماید. مناسب برای تمام انواع مو بوده اما به ویژه برای کسانی با موهای بسیار خشک، ضعیف و آسیب دیده از جمله موی رنگ شده و یا تحت درمان شیمیایی و یا کسانی که در معرض شرایط محیطی بد (سرما، گرما، آفتاب و باد شدید، کلر و آب دریا) قرار گرفته اند سودمند است. ففرمول آن عاری از عناصر مضری چون پارابنها، روغن های معدنی، فتالات، پارافین و پترولاتوم.
بالا