جستجو
Filters
Close

Histoires de Parfums

مجموعه عطر های دست ساز "هیستوا دا پرفیوم" حاصل تلاش های عطر ساز معروف فرانسوی، جرالد گیسلن است.

او در جنوب فرانسه به دنیا آمد و در مراکش بزرگ شد. به عنوان کارآفرینی پرشور، زندگی خود را با ضرب آهنگی دیوانه وار بنا نهاد. عطر سازی برای جرالد گیلای ماجراجو، یک رویای همیشگی بود و  به سان عیاشی مست، دیوانه وار بو می کشید و بعد ها تمامی این تجربیات منبع الهامی شدند برای عطر هایش.

به دنبال آموزش در موسسه بین المللی "عطر، مواد آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی معطر" ISIPCA، هنر ترکیب و تقطیر بوها را فرا گرفت و مجموعه ای از رایحه های نادر و ظریف را به وجود آورد.

سرانجام در سال2000 میلادی، اولین مجموعه  "هیستوا دا پرفیوم"   Histoires de Parfums را با رایحه ای غنی ورمانتیک که تداعی گر تجمل، نجابت و خلاقیت بود را ارائه داد.

درواقع، او می خواهد کتابخانه ای را بنا سازد که کتاب هایش، عطرها هستند. عطرهایی که الهام گرفته از منش و طرز تفکر شخصیت های تاثیر گذار قرون اخیر است. این رایحه ها بر اساس سال تولد این افراد نامگذاری شده اند تا یاد، خاطره و حس زندگی آنها را در ذهن تداعی نمایند.

این برند به عنوان برند نیش خود را به بازار شناسانده و فقط در فروشگاه های معتبر و تجملاتی عرضه می شود. رایحه و طراحی این خانواده از عطرهای لاکچری، حسی رمانتیک، نئو کلاسیک و به یاد ماندنی را به اطرافیان منتقل می کند.

 

"مدیاژ، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی هیستوا دا پرفیوم در ایران"

بالا