جستجو
Filters

Linari

فلسفه برند لیناری

پرفیوم ها قادر به ایجاد یا اثرگذاری بر محیطاطراف ما هستند و بصورت خود آگاه یا ناخودآگاه بر احساسات ما تاثیر می گذارند و همچنین به احساسات ما روح بخشیده و عواطف ما را شکل می دهند. در مسیر جهانی ساخت پرفیوم و بر اساس تحقیقات پیوسته برای ساخت بهترین رایحه ،تنها تعداد کمی از رایحه های دلفریب ایجاد شده که توانسته اند بر ما اثری جادویی بگذارند. ویژگیهای غیر قابل شکست و قدرتمند این رایحه ها بر اساس ویژگیهای منحصر به فرد آنها تعیین می شود. استفاده از فنون خلق رایحه های منحصر به فرد لازمه توسعه هر چه قویتر و معرفی رایحه های دلفریب به خبرگان عرصه جهانی پرفیوم است. نتیجه آن پرفیوم های عالی ،استثنایی و منحصر بفردی است که توسط شرکت لیناری (LINARI) و بوسیله برجسته ترین سازندگان پرفیوم جهان ایجاد شده است. در این جهان در حال رشد، لیناری بر تمامی آرزوها و علاقه شخصی افراد جامعه عمل می پوشاند. با تاکید بر تمامی مفاهیم و اصول شرکت لیناری (LINARI) ، بهترین و برترین رایحه ها با طراحی مدرن و فنا ناپذیر ترکیب می شود. تمامی تولیدات و محصولات شرکت لیناری توسط رینر دیرش (Rainer Diersche ) خلق می شود که از مفاهیم اولیه محصول تا طراحی محصول نهایی را شامل می شود.

 

 

پرفیومرها

 موریس روسل (MAURICE ROUCEL) یکی از برجسته ترین طراحان پرفیوم دنیای معاصر است که جوایز متعددی در آزادی سبک و تنوع در ساخت رایحه های منحصر به فرد دارد . او بواقع معتقد به زیبایی و احساس زیبایی شناسانه است و از ویژگیهای منحصر بفرد او سادگی ، بی باکی و شجاعت در خلق رایحه هایش می باشد.

 ساخته موریس : ACQUA SANTA

 

مارک بوکستن (MARK BUXTON) آلمانی –انگلیسی ، او یکی از خلاق ترین پرفیومرهای دوران معاصر است ، محل ساخت آثار باورنکردنی اش در پاریس است. اشتیاق متمرکز که با دقت بسیار زیاد او ترکیب شده ، قدرتش را در ساخت پرفیوم شکل می دهد. ساخته هایی رمزآلود، محرک و برانگیزاننده .

ساخته های مارک بوکستن:  ANGELO DI FIUME  .  NOTTE BIANCA . PORTA DEL CIELO

  

 اگون اولکرز(EGON OELKERS) در دنیای رایحه نام اگون اولکرز  بطور حتم یادآور منحصر بفرد بودن ، زیبایی و توازن یا هارمونی است. پاریس ، نیویورک ،ژنو و هامبورگ محل اقامتی برای او در 40 سال خلق آثارش بوده است. سبک اگون : ساخته هایی بسیار ماهرانه که احساس لوکس بودن را در خود دارند. همیشه تعادلی میان بوی میوه ، گل ،فلفل و چوب برقرار می کند.

ساخته های اگون : ELEGANZA LUMINOSA  .  VISTA SULMARE  . FUOCO INFERNALE

 

 

"مدیاژ، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لیناری در ایران"

 

 

 

 

حالت‌نمایش
نمایش‌براساس
تعداد در هر صفحه

ANGELO DI FIUME

ادوپرفیوم ANGELO DI FUME "فرشته رودخانه"
"فرشته رودخانه" توسط مارک بوکستون ساخته شد و در سال 2008 به بازار عرضه شد. همانند سایر عطر های بوکستون، عطری جذاب و دلرباست که با روایح میوه ای و شیرین که در انتها با حضور رایح چوبی به تلخی میگراید. این عطر به نام فرشته نگهبان آب در یونان باستان نامگذاری شده است، معادل ایرانی این فرشته که آناهیتاست، قداستی خاص در میان ایرانیان باستان داشته است.
شیشه این عطر نیز همچون سایر شیشه های لیناری با طرح خاص و اصیل خود همراه با نوارهای طلایی 22 عیار و درب چوبی دست سازش، جلوه ویژه ای دارد.

ELEGANZA LUMINOSA

ادوپرفیوم ELEGANZA LUMINOSA "انعکاس زیبایی"
این محصول از عطر های لیناری که در سال 2008 به بازار ارائه شد، در کشور فرانسه تولید شد است و با ترکیبات متضاد و عالی روایح تازه مرکباتی و گلی خود در پایه ای قوی از روایح عنبر و مشک فضایی تازه اما پرشکوه و پر احترام را ارائه میکند و رایحه ای فوق العاده با رد بویی ماندگار را تضمین میکند.
عطر ساز "الگانزا لومینوزا" ایگون اولکرز است و در یک شیشه فرانسوی عالی عرضه می شود که با نوارهای مشکی و طلایی 22 عیار، زیبایی خیره کننده ای را به رخ میکشد. در چوبی خاص آن نیز حسی ناب از طبیعت را به گونه ای چشم نواز ارائه میکند.

FUOCO INFERNALE

ادوپرفیوم FUOCO INFERNALE "آتش جهنمی"
این ادوپرفیوم از خانه عطر لیناری نیز در سال 2010 به بازار عرضه شد و هماهند سایر محصولات لیناری، شیشه ای منحصر به فرد و عالی دارد که از مرغوب ترین شیشه ی فرانسوی ساخته شده و به زیبایی با نوارهای روکش پلاتینیومی با قطر 22 و در اندازه های متفاوت تزیین شده است.
بر خلاف نامش"آتش جهنمی" که برداشتی از کتاب دوزخ از مجموعه کمدی الهی دانته است، روایحی کاملا اغواگر اما متعادل دارد. روشی که عطر سازش "ایگان اولکرز" برای آن در نظر گرفته است که همواره، هارمونی را در قالب تجملی خرد ورزانه عرضه میکند.

MARE PACIFICO

ادوپرفیوم MARE PACIFICO "اقیانوس آرام" این ادوپرفیوم فوق العاده از لیناری در سال 2010 به بازار عرضه شد و به روایح آن به طور تحسین بر انگیزی، بازتابی از سکون و بیکرانگی اقیانوس آرام است. در هم تنیدگی شوری اغواگر و خنکای روایح دریایی با تازگی بوهای لیمو و برگ درخت غان روسی و روغن سرو اسپانیایی و بوهای گلی و ادویه ای ماته آمریکایی جنوبی تر کیبی شگفت انگیز و جذاب را ارائه کرده است که در تضاد با روایح چوبهای دریایی و ظرافت روایح سبز و عصاره رز ترکیه ای،یک همنشینی عالی را ایجاده کرده اند. روایح احساس برانگیز کفالیس، نعنای اندونزیایی، عطر نفیس چوب صندل اندونزیایی که با روایح خزه تازه فرانسوی احاطه شده اند در انتهای عطر، متضمن پایداری و خط بویی فوق العاده از این عطر است.

PORTA DEL CIELO

ادوپرفیوم PORTA DEL CIELO "دری به آسمان"
ادوپرفیوم "پورتا دل چیه لو " یا دروازه ای به آسمان در سال 2012 توسط مارک بوکستون طراحی و به بازار عرضه شد و عطری نسبتا جدید با روایحی منحصر به فرد است و یکی از عطر های موفق خانه عطرسازی لیناری به شمار می رود.
یک همزیستی عالی از روایح میوه ای پر احساس، لطافت گل ها، روایح چوبی همراه با فضایی شرقی. سازنده این عطر دو رایحه دیگر از لیناری را به نام های "فرشته رودخانه" و "شب سپید" را نیز طراحی کرده است. شیشه عطر نیز توسط "راینر دیرشه" در سبک کمینه گرا(مینیمال) طراحی شده و با الگوهایی موج گون، ساخته شده از طلای 22 عیار تزیین شده است.

ACQUA SANTA

ادوپرفیوم MARE PACIFICO "اقیانوس آرام".
این ادوپرفیوم فوق العاده از لیناری در سال 2010 به بازار عرضه شد و به روایح آن به طور تحسین بر انگیزی، بازتابی از سکون و بیکرانگی اقیانوس آرام است. در هم تنیدگی شوری اغواگر و خنکای روایح دریایی با تازگی بوهای لیمو و برگ درخت غان روسی و روغن سرو اسپانیایی و بوهای گلی و ادویه ای ماته آمریکایی جنوبی تر کیبی شگفت انگیز و جذاب را ارائه کرده است که در تضاد با روایح چوبهای دریایی و ظرافت روایح سبز و عصاره رز ترکیه ای،یک همنشینی عالی را ایجاده کرده اند.
روایح احساس برانگیز کفالیس، نعنای اندونزیایی، عطر نفیس چوب صندل اندونزیایی که با روایح خزه تازه فرانسوی احاطه شده اند در انتهای عطر، متضمن پایداری و خط بویی فوق العاده از این عطر است.

STELLA CADENTE

ادوپرفیوم STELLA CADENTE "ستاره دنباله دار"
این ادوپرفیوم از جدیدترین محصولات خانه عطر سازی لیناری است که در سال 2015 به بازار ارائه شد و عطر ساز آن مارک بوستون است.
روایح این عطر پیچیدگی و رازآلودگی و وقاری خاص را به ذهن متبادر میکنند و در عین حال وجهه ای گرم و ملیح دارد. ترکیبی از روایح ادویه ای و خاکی، و میوه ای، صمغی، دودی و رزینی، بادامی و کاراملی، به زیبایی و ظرافت با آمیخته اند و فضایی با شکوه و مجلل را ارائه میکنند.
ادوپرفیوم "استلا کادنته"، همچون سایر محصولات لیناری در همان شیشه آشنا اما با طرح توپی ساخته شده از طلای 22 عیار و درب چوبی دست سازش، زیبایی واصالت را همزمان هدیه می دهد.

NOTTE BIANCA

ادوپرفیوم NOTTE BIANCA "شب سپید"
شب‌های روشن یک عاشقانه آرام و موقر است، شیدا کننده مانند یک شب بی پایان، شبی دچار بیداری. روایح آن تاثیری متقابل و دلپذیر از عطرهای میوه ای لطیفی چون گریپ فروت صورتی، ترنج تازه و پرتقال ایتالیایی است که با رایحه زندگی بخشی از رازیانه، عصاره افسنتین، میخک، مریم گلی و بهترین چوب های کشمیری ترکیب میشود. تطابق و هماهنگی رایحه وتیور هاییتی و دانه های تونکا، بوی دلپذیر و متمایزی را برای پایه عطر مهیا میکند که با عطر مشک سفید و عنبر کاملا خود را نمایان نمایان میسازد. شیشه مشکی لوکس این ادوپرفیوم آنرا بسیار راز آلود میکند و دو نوار پلاتینیوم 21 عیار جلوه ای ویژه به شیشه بخشیده است.
بالا